ElementasProtingo namo idėja yra patraukli visiems. Ji padeda taupyti energiją, padaro namą komfortišku ir šiuolaikišku. Automatinis žaliuzių, šviesos, laistymo įrangos ar vartų valdymas palengvina mums gyvenimą. Bet iki šiol šios sistemos kainavo pinigus, kuriu gali ne kiekvienas sau leist, todėl natūralu, kad šios sistemos neįgavo populiarumo.

Bet technologijos greitai tobulėja ir tai, kas buvo vakar sudėtinga ir neįperkama šiandien tampa pigu ir suprantama.

Mes jau galime pasiūlyti sprendimus, kurie kainuos jums ženkliai pigiau ir tampa prieinamos net dalinėms namų funkcijoms. Jei funkcijų sąrašas platės, visada galėsite sistemą išplėsti. Susidėsite savo norimą sistemą is atskiru elementų, taip, kaip atsiranda noras ar finansinės galimybės.

Mūsų sistema turi dideli pranašumą šių įprastų protingojo namo sistemų atžvilgiu. Internetinių valdiklių pagalba net neįgudę meistrai sugebės namą paversti ateities technologijų perlais. Interneto pagalba Jūs galėsite atidaryti ar uždaryti žaliuzes, nurodyti laistymo sistemai palaistyti pievelę, taupyti šilumą ar užgesinti paliktas šviesas net būdami toli nuo namų.

Nebelieka sudėtingų ir brangių sisteminių jungiklių, amžinai pasimetančių valdymo pultelių, viskas yra valdoma iš naršyklės lango. Naršyklės, kuri yra kompiuteryjeplanšetėje ar net mobiliame telefone.

Šiuo metu galime pasiūlyti F&Home Radio sistemą namų valdymui. Tai nepralenkiamos kainos ir kokybės sprendimas šiuolaikiniam butui, namui, kuri galima instaliuoti gal būt net be papildomų remonto išlaidų! Apie sistemą galite paskaityti čia: http://78.61.255.202:8008/atpower.eu/fhome-radio/